Stavení v zimě
litografie, 1994, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU DBenešová 94, č. 21/200
ID: 282397
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)