Zimní vesnice
litografie, 1983, 10,2 x 12,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 83, autorský tisk
ID: 282396
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)