Závodní automobil Mercedes
litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100
ID: 282372
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:14
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)