Václav Junek (1913-1976)

PF 1973

litografie, 1972, 19,5 x 19 cm, sign. PD V. Junek 72

ID: 282350

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:10

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)