Jana Ondrušková - Wünschová (1940)

litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 282349

Auction price: 200 CZK (9 €)

Planned termination: 31. 07. 2024 15:08

Current price: 200 CZK (9 €)