Jiří Bouda (1934-2015)
KČ 25.12.1938
litografie, 1988, 11,8 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 88
ID: 282327
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:24
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)