Jiří Bouda (1934-2015)
PF 1992
litografie, 1991, 14,3 x 7,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 91
ID: 282321
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:12
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu