Kostel Narození Panny Marie v Písku
litografie, 1972, 22,4 x 15,7 cm, sign. PD Jiří Bouda 72
ID: 282319
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:08
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)