Jiří Bouda (1934-2015)
Pražský hrad
litografie, 1994, 14,2 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94
ID: 282317
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:04
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)