Jiří Bouda (1934-2015)
Čapkova Strž
litografie, 1994, 13,2 x 7,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 94
ID: 282315
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:00
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**6
Historie příhozu