Navečer u rybníka
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282314
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:27
Current price: 600 CZK (25 €)