Alena Štiková (1929-2000)

Navečer u rybníka

akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898)

ID: 282314

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:27

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)