Na řece
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282313
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:23
Current price: 800 CZK (34 €)