L. Sidon?
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)