L. Sidon?

Na řece

olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená

ID: 282313

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:23

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)