Soňa Schwarzová (1958)
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:42
Current price: 600 CZK (25 €)