Spící žena
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám
žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
ID: 282310
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)