Snopy na poli
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk
Provenience: DU značeno vodotiskovým razítkem autora a vzadu razítkem autora
ID: 282306
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:36
Current price: 250 CZK (11 €)