Veronika Palečková (1962)

Holoubek

litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200

žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

ID: 282291

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)