Holoubek
litografie, 12, 59, 7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č.163/200
žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar
ID: 282291
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:27
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)