Blahopřání k 70
litografie, 1975, 6 x 3, 8 cm, sign. DU Emil Kotrba
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282286
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:21
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)