Koně
litografie, 1976, 10 x 7, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba, č. 154/200, PF 1977
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282285
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu