Jan Hlína (1910-1983)

Babočka vrbová a Perleťovec

litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282273

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 15. 07. 2024 18:03

Current price: 250 CZK (11 €)