Babočka vrbová a Perleťovec
litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282273
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:03
Current price: 250 CZK (11 €)