Babočka Namphalis antiopa L.
litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282272
Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 15. 07. 2024 18:04
Current price: 250 CZK (11 €)