Jan Hlína (1910-1983)

Otakárek Papilio machaon L.

litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200

ID: 282271

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)