Josef Zamazal (1899-1971)

Na pasece

olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282268

Auction price: 3.800 CZK (159 €)

Planned termination: 18. 07. 2024 18:33

Current price: 3.800 CZK (159 €)