Na pasece
olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282268
Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:33
Current price: 3.800 CZK (159 €)