Než nastaly JZD
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282267
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:28
Current price: 1.500 CZK (63 €)