F. Štindl

Než nastaly JZD

olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282267

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 18. 07. 2024 18:28

Current price: 1.500 CZK (63 €)