Než nastaly JZD
olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno
ID: 282267
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)