Venkovská chalupa
olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282266
Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:24
Current price: 1.800 CZK (75 €)