Jindřich Sitte (1888-1951)

Venkovská chalupa

olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození

ID: 282266

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24

Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)