Žabí figura
kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal
Provenience: z ateliéru autora
private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
ID: 282265
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:21
Current price: 2.000 CZK (84 €)