Marek Rozehnal (1982)

Žabí figura

kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal

Provenience: z ateliéru autora

soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

ID: 282265

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)