Hataj

Kuchyňské zátiší

olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282261

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

Planned termination: 18. 07. 2024 18:05

Current price: 1.500 CZK (63 €)