Kuchyňské zátiší
olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282261
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:05
Current price: 1.500 CZK (63 €)