Kuchyňské zátiší
olej, malířská lepenka, 1953, 35 x 50 cm, sign. PD Hataj 53, rám, v levé části na malbě drobné praskliny
ID: 282261
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:05
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)