Beneš
olej, karton, 59 x 70 cm, sign. LD Beneš, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:01
Current price: 5.000 CZK (209 €)