Beneš
olej, karton, 59 x 70 cm, sign. LD Beneš, rám
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:01
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)