Praha stověžatá
litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list
žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
ID: 282204
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 16:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)