Václav Křížek (1920-1981)

Praha stověžatá

litografie, 9,2 x 20,3 cm, sign. PD VKřížek, autorský list

žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry

ID: 282204

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:10

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)