litografie, 1987, 11,5 x 8,2 cm, sign. DU nečitelně, č. 95/130
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 16:08
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)