Karel Vodák (1923-2000)

A. Jirout děkuje

suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 282197

Auction price: 150 CZK (7 €)

Planned termination: 03. 07. 2024 15:56

Current price: 150 CZK (7 €)