Dana Zámečníková (1945)

litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100

žákyně J.Svobody

ID: 282191

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:44

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)