Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Pražský hrad
litografie, 1999, 10,5 x 8,2 cm, sign. DU KBeneš 99, č. 13/100
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282163
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:48
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**2
Historie příhozu