Dvě lodě v přístavu
litografie, 1972, 12,2 x 24,1 cm, sign. PD Jan Mácha 72, č. 29/180
ID: 282162
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 14:46
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu