Jiří Bouda (1934-2015)
PF 1987
litografie, 1986, 6,1 x 18 cm, sign. DU Jiří Bouda 86, rám
ID: 282147
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 03. 07. 2024 14:16
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)