Ilustrace
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 282138
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 07. 2024 16:12
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids