Ilustrace
tuš, akvarel, papír, 31,3 x 43,5 cm, sign. PD Hojný Lad., ilustrace do časopisu Světová literatura, 80. léta
akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
ID: 282138
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 16:12
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)